Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne - ochrona i komfort

Rolety zewnętrzne to doskonałe rozwiązanie łączące komfort i bezpieczeństwo. Szeroki wybór systemów pozwala na montaż rolet podtynkowych, rolet adaptacyjnych czy nadstawnych.

Dzięki temu wybierzesz rolety zewnętrzne, które będą odpowiadały Twoim potrzebom.

Rolety zewnętrzne podtynkowe
Roleta zewnętrzna SK45

Rolety adaptacyjne - na każdym etapie

Rolety adaptacyjne świetnie sprawdzają się tam gdzie nie montowano rolet zewnętrznych na etapie budowy. Ich konstrukcja pozwala na montaż zarówno we wnęce okiennej jak i na elewacji.

Na rynku oraz w naszej ofercie znajdziesz rolety adaptacyjne z kasetą w kształcie owalnym oraz w formie kanciastej.

Rolety podtynkowe - dyskrecja i elegancja

Rolety zewnętrzne podtynkowe, to rozwiązanie dyskretne i zarazem eleganckie. Kaseta rolety podtynkowej montowana jest pod warstwą ocieplenia co sprawia, że są niewidoczne w momencie ich zwinięcia. Jeżeli dopiero budujesz dom,  to właśnie rolety podtynkowe będą najlepszym rozwiązaniem – praktyczne i estetyczne.

Rolety podtynkowe jak każdy inny rodzaj występują również w wersji z moskitierą rolowaną, która schowana jest w kasecie rolety

Roleta zewnętrzna podtynkowa
Roleta zewnętrzna nadstawna

Rolety nadstawne - integralna całość

Rolety nastawne to kolejny popularny system rolet zewnętrznych. Tym razem roleta zenętrzna jest zintegrowana z oknem, tworząc harmonijną całość. Warto się nad nimi zastanowić na etapie budowy i porównać z roletami podtynkowymi.

Zadzwoń i umów pomiar Twoich rolet zewnętrznych

Rolety zewnętrzne

ABATO SYSTEMY PRZECIWSŁONECZNE

Rolety zewnętrzne

Rolety dzień-noc: kombinacja stylu i funkcjonalności

Czym jest roleta dzień noc? Ten rodzaj rolety składa się z naprzemiennych pasów materiały transparentnego (przepuszczającego promienie światła) oraz pasów zaciemniających. Dzięki takiej konstukcji rolety dzień noc pozwalają na dokładne zarządzanie ilością wpadających do pomieszczenia promieni słonecznych. Roletę można całkowicie zasłonić nakładają na siebie pasy przepuszczalne z zaciemniającymi, całkowicie zwinąć lub pasy zaciemniające nałożyć na siebie dzięki czemu roleta będzie pełnić funkcję stylowej firanki.

Rolety dzień i noc są stworzone z myślą o komforcie i funkcjonalności. Dzięki nim możesz regulować ilość światła w pomieszczeniu w zależności od pory dnia, jednocześnie zachowując prywatność. To idealne rozwiązanie do salonu, sypialni czy biura.

Rolety dzień i noc w mieszkaniu

Zadzwoń i umów pomiar swoich rolet dzień noc!

Białe rolety dzień noc

Rolety dzień i noc na miarę Twoich potrzeb

Rolety dzień i noc to nie tylko okno na świat, to także dostosowanie do Twojego stylu życia. Sprawdź naszą kolekcję tkanin do rolet, które pozwalają Ci kontrolować zarówno światło, jak i prywatność w swoim domu.

Niezależnie od tego, czy preferujesz nowoczesny minimalizm, klasyczny elegancki styl czy bardziej ekstrawaganckie rozwiązania, nasza oferta zawiera rolety, które spełnią Twoje oczekiwania. Wybierz kolory i materiały, które odzwierciedlają Twój gust, nadając Twoim wnętrzom wyjątkowy charakter.

Przykładowe realizacje

Zapoznaj się z naszą pełną ofertą