Moskitiery okienne

ABATO SYSTEMY PRZECIWSŁONECZNE

Moskitiery okienne

Moskitiery okienne: komfort i bezpieczeństwo

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym, jakie jest znaczenie komfortu w Twoim domu? To miejsce, gdzie odpoczywasz, spędzasz czas z rodziną i znajomymi. Aby cieszyć się tym komfortem w pełni, potrzebujesz czegoś więcej niż tylko pięknych wnętrz. Moskitiery okienne to proste i skuteczne rozwiązanie, które może uczynić Twoje wnętrza jeszcze bardziej przyjemnymi.

W ciepłe dni i wieczory, owady stają się nieodłącznym elementem naszego życia. Komary, muchy i inne insekty potrafią zakłócić nasz spokój i nocny sen, drażniąc nas swoim brzęczeniem. To, co sprawia, że są one jeszcze bardziej uciążliwe, to fakt, że często wnika do naszych domów. To wtedy zaczynają się problemy – nie tylko ze snem, ale także z komfortem naszego codziennego życia.

Moskitiera ramkowa

Zadzwoń i umów pomiar swoich moskitier okiennych!

Jak zamontować moskitierę

Moskitiery ramkowe na każde okno

Moskitiera okienna zwana ramkową z uwagi na jej konstrukcję opartą na ramce jest produktem uniwersalnym, który możesz zamontować na każdym rodzaju okna – PVC, aluminiowym oraz drewnianym.

Bezinwazyjny montaż pozwala na dowolny demontaż moskitier kiedy zachodzi taka potrzeba np. w okresie zimowy, poprzez odchylenie specjalnych haczyk lub sprężyn mocujących. Takie rozwiązanie powoduje, że w letnie dni przewietrzysz swoje pomieszczenie bez obaw o uszkodzenie okna.

Zapoznaj się z naszą pełną ofertą